KOZMETIKA

Eternity Studio je inštitútom značky  Maria Galland Paris na Slovensku. Vysoko kvalitné kozmetické produkty a postupy ošetrenia sú zárukou maximálnej starostlivosti o pleť. Samozrejmosťou je konzultácia a poradenstvo.

Koncept Eternity Studio

Prvoradá je individuálna starostlivosť – pozostávajúca z úvodnej diagnostiky pleti, výberu vhodných produktov, ich odborného aplikovania, rôznych typov masáží a tiež z poskytnutia dokonalého súkromia počas návštevy štúdia vyhradeného vždy len pre jedného zákazníka. Eternity Studio prináša do Bratislavy jedinečný prístup k starostlivosti o pleť. Nová definícia liftingu pleti pozostáva zo 100 %-ného manuálneho ošetrenia, prémiových kozmetických produktov s aktívnymi zložkami a doplnkového ošetrenia zahŕňúceho použitie kozmetických prístrojov ako ultrazvuková špachtľa alebo ozonizér.
Príbeh kvality pokračuje:
sme slovenským inštitútom Maria Galland Paris

Eternity Studio sa stotožňuje s filozofiou značky Maria Galland Paris ktorá si viac ako 60 rokov zakladá na inovatívnych metódach ručnej masáže, kvalitných produktoch a zdravom životnom štýle.

Kvalifikovaná kozmetička Jarmila Melicherčíková sa školila priamo v srdci svetového hlavného mesta krásy v Paríži a vďaka jej dlhoročnej praxi bude pre vás návšteva inštitútu relaxačným zážitkom s viditeľným výsledkami.

Objednajte sa na kozmetické ošetrenie
cez kontaktný formulár alebo telefonicky.