PERMANENTNÝ
MAKE UP

Ktorá žena by nechcela vyskočiť z postele upravená s pekne tvarovaným obočím, linkami a perami? Využite možnosť klasického tetovania, ako aj tetovanie metódou čiarkovania.

Permanentný make up je procedúra, ktorá spočíva vo vpichovaní prírodných pigmentov do pokožky a prevádza sa špeciálnym tetovacím prístrojom. Nenahrádza make up ako taký, no podčiarkuje črty tváre a koriguje drobné nedostatky. Pigmentácia nie je trvalá, pretože pigmenty sú vstrebateľné a postupne blednú. Svoju intenzitu držia približne 1 až 4 roky v závislosti od typu pokožky, kozmetiky, ktorá sa používa, od pôsobenia UV žiarenia a v neposlednom rade aj od tónu farby a techniky, ktorá bola použitá pri aplikovaní.

Typy permanentného make upu

Očné linky: tetovanie klasických liniek, tieňovanie, rámovanie očí, doplnenie tzv. bodkovanie medzi riasami – pre prirodzený vzhľad je najčastejšie vhodná čierna farba, ale je možné použiť aj farebné odtiene.

Pery: tetovanie kontúry pier, zväčšenie pier, výplň a tónovanie pier. Na výber je široká škála pigmentov od prirodzenej farby až po výraznejšie tóny.

Obočie: celková výplň obočia metódou čiarkovania imituje rast chĺpkov a obočie pôsobí prirodzene. Tetujeme aj klasickou technikou tieňovania, alebo púdrovou technikou. Na výber
je široká škála pigmentov od svetlohnedých až po tmavé odtiene

POSTUP

Pred samotným zákrokom sa doporučený tvar a farba odtieňa vopred prekonzultuje a následne sa tvar predkreslí. Pri procedúre sa používa povrchové anestetikum na znecitlivenie tetovaného miesta. Zákrok nie je bolestivý, skôr pocitovo nepríjemný, samozrejme záleží aj na individuálnej citlivosti zákazníčky. Potom nasleduje samotný úkon, ktorý trvá približne hodinu.

Bezprostredne po práci je pigmentované miesto mierne podráždené, opuchnuté a začervenané a permanentný make up je výrazný, ale do týždňa sa všetko krásne vyhojí a pigmentované miesto zbledne. Aby vám permanentný make up pekne držal, je potrebné celú procedúru zopakovať, prípadne len doplniť, alebo stmaviť približne o 4 týždne. Potom sa už môžete tešiť z dokonale tvarovaného obočia, zvýraznených očí a pier.

Objednajte sa na permanentný make up
cez kontaktný formulár alebo telefonicky.

Permanentný make up v Eternity Studio aplikuje Andrea Garcia  Boskovič, ktorá má v tejto oblasti dlhoročné skúsenosti. Pôsobí v Madride a Bratislave a je tiež medzinárodnou školiteľkou s certifikátom Euro-Touch.